Соціальне служіння Церкви

 

Програма «Ми разом – ніхто не самотній» стартувала восени 2018-го. Починалася вона, як спільна ініціатива Синодального відділу Української Православної Церкви з соціально-гуманітарних питань та Подільського територіального центру соціального обслуговування в місті Києві. Програма мала всі передумови для успішного впровадження на території України. Як вона розвинулася за кілька років свого існування – далі в сюжеті.

Завершилася Всеукраїнська благодійна акція «Стрітенська свічка», мета якої – допомога онкохворим дітям. У день свята Стрітення кожен охочий міг придбати освячену свічку, кошти за яку передадуть дітям, що потребують допомоги. У Харкові й Запоріжжі, в Одесі й на Полтавщині відбувалися благодійні заходи різного формату. Пройшли вони і в столиці. 21-го лютого київська парафія Феодора Освяченого спільно з театром "Срібний острів" провела благодійний концерт. Далі – подробиці акції.

У місті Підгородному на Дніпропетровщині діє незвичайний храм. В Україні таких більше немає. Розташовується він в реабілітаційному центрі для дітей з інвалідністю. Про життя особливого храму в особливому місці дізнавалися наші колеги з Дніпра.

Допомогти хворій дитині. 15-го лютого, у Всесвітній день онкохворої дитини, охочі можуть долучитися до благодійної акції. Як це зробити? Дивіться далі.

Українська Православна Церква продовжує надавати посильну допомогу медикам у їхній боротьбі з пандемією коронавірусу. Нещодавно Одеська єпархія передала обласному шпиталю необхідне медичне обладнання. Детальніше – у сюжеті.

На Святки в гості з подарунками. Синодальний відділ із соціально-гуманітарних питань Української Православної Церкви провів чергову благодійну акцію в «Джерелах» – громадській організації, яка опікується людьми з інтелектуальною недостатністю.

19-го грудня у церковному календарі – день вшанування святого Миколая Чудотворця. Ще на початку місяця Синодальний відділ Української Православної Церкви із соціально-гуманітарних питань розпочав благодійну акцію до цього свята. У рамках акції збирали кошти на подарунки для малечі з малозабезпечених, багатодітних і неповних сімей, для дітей з інвалідністю, вимушених переселенців і не тільки. Напередодні свята завітали з подарунками в одну з громадських організацій Києва.

Сторінки