Соціальне служіння Церкви

 

Свято Всіх святих – це також привід поділитися радістю з тими, кому її бракує від народження. На цьому тижні наша знімальна група розділила це свято з вихованцями Київського міського будинку дитини імені Городецького.

Десять тисяч упаковок антибіотиків для жителів прифронтової зони на Сході України було передано цього тижня від Синодального соціального відділу Української Православної Церкви.

«Покровське поле» – так називався молодіжний сімейний фестиваль, який провели на Одещині. Цей захід відбувся вперше. Ініціатором та організатором його проведення виступила Одеська єпархія за підтримки благодійного фонду «Покров і милосердя». Більше про фестиваль – у матеріалі наших колег з Одеси.

Дивіться огляд подій у єпархіях Української Православної Церкви.

Програма «Ми разом – ніхто не самотній» стартувала восени 2018-го. Починалася вона, як спільна ініціатива Синодального відділу Української Православної Церкви з соціально-гуманітарних питань та Подільського територіального центру соціального обслуговування в місті Києві. Програма мала всі передумови для успішного впровадження на території України. Як вона розвинулася за кілька років свого існування – далі в сюжеті.

Завершилася Всеукраїнська благодійна акція «Стрітенська свічка», мета якої – допомога онкохворим дітям. У день свята Стрітення кожен охочий міг придбати освячену свічку, кошти за яку передадуть дітям, що потребують допомоги. У Харкові й Запоріжжі, в Одесі й на Полтавщині відбувалися благодійні заходи різного формату. Пройшли вони і в столиці. 21-го лютого київська парафія Феодора Освяченого спільно з театром "Срібний острів" провела благодійний концерт. Далі – подробиці акції.

У місті Підгородному на Дніпропетровщині діє незвичайний храм. В Україні таких більше немає. Розташовується він в реабілітаційному центрі для дітей з інвалідністю. Про життя особливого храму в особливому місці дізнавалися наші колеги з Дніпра.

Сторінки