Територія добра. Потрібна допомога Діані Гамарнік

 

Ця дівчинка дуже жвава та життєлюбна. На дитячому майданчику її цікавить геть усе: пісок, гірки, гойдалки. Всьому вона знаходить застосування. Її блакитні очі та веселий сміх не залишають байдужими нікого, хто опинився поруч. А ще у неї дуже товариський характер.

Оксана Гамарнік, мама: «Любить гратися з дітками, хоча з незнайомими дуже так осторонь себе спочатку поводить, а коли розгулюється, то не хоче відпускати від себе. На дворі любить гратися дуже. На гірках в пісочку в садочок вона вже ходить в нас. Там обзаводиться вже подругами. Друзями. Подобається їй ходити в садочок».

Діана дуже полюбляє читати, особливо казку про колобка. Та й взагалі книжки вона любить навіть більше, ніж мультики. 

Оксана Гамарнік, мама: «Улюблена це віршики про тваринок, вона дуже любить тваринок у нас. Різні рахівнички віршики в яких беруть участь тваринки це стають її улюбленими віршиками».

Тваринки — це ще одне уподобання дівчинки. Домашній ховрашок  – поза конкуренцією.  Про маленького гризуна дівчинка піклується з великим захопленням та радістю.

Оксана Гамарнік, мама: «Хомячок у нас. Він інколи правда може вкусити за пальчик, вона поплаче. Але ж потом знову лізе до нього щоб погладити його за спинку, кожного ранку просинається й дивиться чи хом’ячок проснувся чи нє. каже мені, що треба його покормити, кормить його дає йому насіннячко зернятко якесь і дуже радіє тому, як він бере і їсть в неї з рук». 

Дівчинці б і далі насолоджуватися життям й активно пізнавати світ. Та на заваді стала важка хвороба. У Діани – вроджена вада серця.  Важка хвороба може завадити дівчинці повноцінно розвиватися.

Оксана Гамарнік, мама: «Взагалі проблема наша зявилась ще від народження Діани. В роддомі неонатолог вислухала шуми в серці дочки І нас на другий день направили в центр серця на УЗІ. УЗІ показало, що у Діани відкрите овальне вікно і відкритий артеріальний проток. Велика ймовірність була, що воно закриється до року, тому нас поставили на облік. Через півроку ми мали з’явитись на повторну консультацыю на повторне УЗІ До півроку овальне вікно закрилося повністю. Артеріальний проток залишився він зменшився вдвічі. Але залишився функціонувати. От і в дві майже з половиною роки ми зробили повторне УЗІ. Воно показало, що артеріальний проток функціонує».

У батьків Діани є півроку на те, щоб зробити дівчинці операцію та поставити окклюдер – пристрій, який полегшить дитині життя. Якщо це не зробити вчасно, — хвороба дасться взнаки вже у важких формах.

Оксана Гамарнік, мама: «У майбутньому це загрожує тими наслідками, що дитина буде швидше втомлюватися. Такі захворювання, як бронхіт і пневмонія будуть важче переноситися з ускладненнями і це буде відображатися негативно на серці». 

Операція — безкоштовна. А от сам окклюдер треба купувати за кордоном. Він коштує 52 тисячі гривень. Таких коштів родина не має, тому сподівається лише на допомогу небайдужих людей. Допоможіть цій веселій дівчинці здолати недугу, щоб її життя в майбутньому не було затьмарене бідами пов’язаними з хворобою.  Допомогти Діані можна, відправивши смс-повідомлення латиницею чи кирилицею зі словом «Добро» на номер 5541.

Вартість СМС – 20 гривень. Кошти будуть автоматично зняті з рахунку і переведені  на рахунок Діани.

Телефон мами Діани – Оксани Гамарнік:  096 335 70 90

Більш детальна інформація на сайті UFOND.UA

Журналіст: Левченко Є.

Оператор: Грязнов Ю.

Поделиться: