Територія добра. Потрібна негайна допомога Кості Довганю та Дімі Зубкову

 

Костя Довгань змайстрував цей корабель за підтримки волонтерів. Своїми руками він клеїв камінці та мушлі.  Незважаючи на страшний діагноз — він дуже жвавий та веселий хлопчик. Лікарняна палата просто заповнена його сміхом та жартами.

Костя ріс, не відрізняючись від однолітків. Вчився читати, писати, катався на велосипеді, займався карате. Навіть отримав медаль на турнірі. Поки не сталась біда. Декілька років тому йому поставили діагноз гострий лімфобластний лейкоз.

Наталя Довгань, мама: «Мы вот сдавали анализы и оно за сутки резко вот так. На ножки не стал, такие точечки, синячки по телу пошли; я тут же позвонила в охматдет с криком помощи».

Костянтин пройшов курс хіміотерапії, після чого настав період ремісії. Хлопчик повернувся до нормального життя. Але ненадовго. Досить скоро недуга дала рецидив. У його кістковому мозку залишаються ще лімфобластні клітини, що загрожує черговим рецидивом.

Наталя Кубаля, завідувачка відділення хіміотерапії клініки ОХМАТДИТ: «Это значит, что химиотерапевтически ему нельзя помочь радикально. Если не выполнить трансплантацію костного мозга, рано или поздно, а скорее всего рано, придет следующий рецидив. Если это уже второй рецидив, третий острый период, уже никто пациенту помочь не может, потому что это терминальная фаза злокачественного процесса. Единственный метод лечения на сегодня. Если пациент не входит в так называемую биологическую ремиссию. Как бы для всех не только для Костика. Пересадка костного мозга».

Але рідні хлопчика та й він сам вірять у Божу допомогу та милосердя добрих людей.  У палаті на вікні – ікони, а Біблія  - книга, яку читають постійно.

Костя Довгань: «Я верю. Я езжу в монастир там де матушка Алипия он бачите таку фотографию велику.  18:28. Вона нам помагає дуже. Ми ойце просимо типа заходимо например в храм. Там у храмі есть типа як вона лежить Там типа у неї могилка Я стою на колінах і молюсь. Прошу що быстрее мы денег насобыралы. Так собираємо потрошку».

А ще у Кості є мрія – швидше повернутися додому. Але здійснити її він може лише пройшовши  повне лікування. Операція, яку мають проводити в Італії коштує 130 000 євро.  Таких коштів родина не має.  Тому всі сподівання  на милосердя, доброту та  людську небайдужість.  Подаруймо Кості шанс.

Телефон мами Костянтина - Наталі Довгань: 099 043 70 59

У наступному випуску «Території добра» ми розповімо історію Дмитра Зубкова, якого спіткала така ж біда, як і Костю. На операцію Дімі потрібно 125 000 євро.

Час для цих дітей дуже цінний, тому ми залишаємо контакти батьків Діми, для того, щоб небайдужі люди  могли відгукнутися на їхню біду.

Контактні телефони:

Зубков Олександр Володимирович (тато): +38 068 451 76 04

Зубкова Наталя Ярославівна (мама): +38 067 920 40 43

Поделиться: