Новини

Слайд-шоу

Кожна країна світу має власну армію, адже це – запорука миру та спокою її громадян. Першого жовтня в Україні відзначать день ветерана. З нагоди свята кияни зібралися разом, щоб привітати наших ветеранів – і колишніх воєн, і тієї, що йде сьогодні. Захід відвідала й наша знімальна група.

9-го жовтня в Україні професійне свято відзначають рієлтори. Це відносно молода професія, проте вже стала доволі популярною. До фахівців з нерухомості ставляться по-різному: є і упередження, і вдячність. А яким має бути рієлтор, наші колеги дізнавалися в одному зі столичних храмів. Чому вирушили саме туди – дивіться далі.

Християнське вчення наставляє нас піклуватися про ближніх. Насамперед про тих, хто з самого дитинства позбавлений найголовнішого – любові. Віднайти її діти-сироти можуть у сім’ї. Особливо, якщо всі члени родини близькі один до одного незалежно від кровної спорідненості. Ми познайомимо вас з однією з таких сімей, яка живе в Закарпатській області.

Якщо сьогодні запитати в людей: «Як ви думаєте, коли в церкві з’явилася плащаниця?», то більшість, мабуть, відповість: «Від самого початку». Та насправді такі сакральні літургічні тканини, як плащаниця, воздухи чи катапетасма, були невідомі першим християнам. Який же вигляд мали ці речі в давнину? І як у Церкві виник чин виносу плащаниці ми дізнавалися в мистецтвознавця.