Новини

Слайд-шоу

Цей музичний інструмент використовують на кораблі або поромі, під час боксерського поєдинку, у сільському господарстві, на рибалці, у школі. Та найчастіше його можна почути в храмі. Йдеться про дзвони.

Минулої неділі (в першу неділю після П’ятидесятниці) Православна Церква вшановувала пам’ять Усіх святих – і канонізованих, і тих, імена яких нам невідомі. Своє престольне свято цього дня відзначила столична парафія, що розташована на території Лісового кладовища. У храмі побувала наша знімальна група. Яким був цей день для парафіян і гостей – дивіться в сюжеті.

Свято Всіх святих – це також привід поділитися радістю з тими, кому її бракує від народження. На цьому тижні наша знімальна група розділила це свято з вихованцями Київського міського будинку дитини імені Городецького.

У цій країні є всі види ландшафтів – гори й ліси, річки й озера, тепле море й бурхливі водоспади. Але мова не про Грецію. Триста років на чолі країни стояли єпископи, але це не Ватикан. Втім, достатньо загадок. Мова – про Чорногорію. Днями цю країну відвідали паломники з України. Разом з ними мандрував і наш колега.