Соціальне служіння Церкви

 

Навіть у добу онлайну, коли нібито все вирішується завдяки інтернету, завжди є питання, відповіді на які можна отримати лише спілкуючись наживо. Співробітники молодіжних відділів і організацій Української Православної Церкви зустрічаються кілька разів на рік. Цього разу вони зібралися в селищі Лазурне Херсонської області. Про що йшлося – дізнаємося із сюжету наших колег.

Серед учнів недільних шкіл Української Православної Церкви відбувся відеоконкурс «Храми нашого дитинства». Захід організував благодійний фонд «Фавор». 

Він змалку мріяв стати священиком – і його мрія здійснилася, він хотів допомагати важко хворим дітям – і зміг втілити це у життя. Зараз він має ще одну велику мрію, здійснення якої допоможе багатьом родинам з особливими дітьми. Далі про священика, який вміє мріяти і вчить цьому інших.

У першу неділю жовтня не забудьте привітати своїх викладачів зі святом, адже це – День учителя. Ми всі знаємо такі професії, як учитель фізики чи географії. Але є одна нова професія – соціальний педагог. Чим опікуються ці фахівці в школі – дивімося в наступному сюжеті.

Синодальний відділ Української Православної Церкви з соціально-гуманітарних питань провів черговУ акцію – безкоштовну роздачу взуття. Подарунки отримали  вихованці громадської організації «Джерела». Вона опікується людьми з інтелектуальною недостатністю.

21 вересня, у день свята Різдва Пресвятої Богородиці, у Святогірській Успенській Лаврі відбувся міжнародний форум «Люди миру». Перед початком заходу його учасники молилися за святковою літургією. Богослужіння очолив Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, керуючий справами Української Православної Церкви.

16-го липня в музеї Шолом-Алейхема відкрилася виставка «Мистецтво крізь мури». Яка її головна мета, хто долучився до проведення та що намагалися донести організатори? Дивіться далі в сюжеті.

Вони чекають на цю зустріч цілий рік, і повертаються додому з новими вміннями та враженнями. Для них це не просто відпочинок, а певна школа життя. Наші журналісти побували в Будинку транзитного навчання в місті Богуславі, що на Київщині, і дізналися, чого навчаються там люди з інтелектуальною недостатністю.

В єпархіях Української Православної Церкви продовжують допомагати ближнім. Які заходи відбулися цього тижня в Запорізькій і Криворізькій єпархіях – дивіться далі.

Піст – час утримання, тілесного і душевного, посиленої молитви, а ще час для добрих справ. У єпархіях Української Православної Церкви як завжди проводяться традиційні для цього періоду благодійні акції.

Сторінки