Церква і культура

 

В Одеській Єпархії відбувся один із найбільших за останні роки сімейних фестивалів «Покровське поле». Тисячі гостей, безліч розваг, нові знайомства та враження. Як проходив сімейний захід – дивіться в сюжеті.

«Від моря до небес» линула пісня на фестивалі в Одесі. Захід зібрав любителів духовної, класичної і народної музики. І їх цьогоріч було більше, ніж торік. Як проходив фестиваль, дивіться далі. 

30-го травня в Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбулося відкриття виставки дитячих художніх робіт, що має назву «Лаврські мотиви». Побувала там і наша знімальна група.

А зараз про спортивні новини з життя вірян. Те, що прихожани Української Православної Церкви - люди сильні, можна було переконатися нещодавно на змаганні у Запоріжжі. 

Нещодавно у Вознесенському храмі Києва відкрилася виставка ікон. Особливою вона є тим, що образи, представлені на презентації, створили діти, які навчаються в недільній школі при храмі. Майстерність юних художників вразила й нашу знімальну групу. 

27-го березня – Всесвітній день театру. У час стрімкого розвитку кіно, телебачення – театр все ж не втрачає своєї актуальності. Шанувальників цього давнього мистецтва багато, і театри продовжують радувати їх і улюбленою класикою, і сучасними постановками. На прем’єрі вистави в одному з київських театрів нещодавно побувала наша знімальна група. 

З настанням тепла вчителі недільних шкіл намагаються перенести заняття з аудиторій на вулицю. У наступному сюжеті розповідь про досвід парафіян храму Різдва Христового, що на київській Оболоні.

У Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» представлена іконописна виставка, присвячена «борисівській» іконі. Ці образи створили наприкінці 19-го початку 20-го століть на Слобожанщині. Виставку відвідали наші журналісти.

Завдяки творам мистецтва ми маємо змогу доторкнутися до історії. Та з плином часу мистецькі роботи руйнуються. І тут на допомогу приходять реставратори. Спеціалісти, які відновлюють і зберігають предмети історичної та культурної спадщини.

Сторінки