Православіє в світі

 

Кому належить знайдена в Єрусалимі коштовність, і на яку кількість збільшилася православних єпархій в Африці. Про це і не тільки в міжнародних новинах.

Про святкування ювілею Горненського монастиря та відкриття в Турині капели Плащаниці, а також про інші події, що відбулися в православному світі, ви дізнаєтеся в міжнародних новинах.

Про новий сербський храм у Ботсвані та факультет інформатики в Православному технікумі Гани. До вашої уваги – огляд міжнародних новин. 

Про те, чим живуть віруючі за межами нашої держави, дивіться в міжнародних новинах.

Про повернені манускрипти в Іраку і мультимедійну виставку в Італії. А також про інші події церковного життя за кордоном - в міжнародних новинах.

Про світлове шоу в Кельнському соборі та прославлення святих Іспанії та Португалії, а також про інші події у світі - у міжнародних новинах.  

Про свято у богословському училищі на Афоні та новий православний храм в Австрії. Про це і не тільки – у міжнародних новинах.

Яке місто в США збагатиться новим православним храмом, та скільки православних християн живе в Австрії? Про це і не тільки – у міжнародних новинах. 

Яку християнську пам’ятку знайшли у Туреччині, і як британський принц Чарльз допомагає румунським православним? Про це і не тільки у міжнародних новинах. 

Сторінки