Православіє в світі

 

Про повернення сирійським християнам храмів у Туреччині та про фестиваль православної музики у Польщі. Дивіться у міжнародних новинах. 

Про події в Православному світі дивіться в міжнародних новинах.

Про Літургію у першому за сто років православному храмі Варшави, та нову іудейсько-християнську партію Ізраїлю. Про це і не тільки дивіться у міжнародних новинах. 

Цікаві факти та події в православному світі за останній час.

Де у Сирії знайшли таємний храм III – IV століття, та який символ прикрасить всі державні будівлі Баварії? Про це і не тільки – далі у міжнародних новинах.

Про те, як вдалося повернути на Кіпр цінну мозаїку 6-го століття та який відсоток жителів Румунії вірить у Бога – у міжнародних новинах. 

Чим особлива Біблія, яку нещодавно видали в Ізраїлі, та скільком ще дітям став хрещеним батьком Предстоятель Грузинської Православної Церкви?  Про це та інше – у міжнародних новинах. 

Про музей пам’яті християнських мучеників у Японії та громаду православних в одній із найменших держав Європи – Монако – дивіться у міжнародних новинах.

Чому Православна Церква Фінляндії запроваджує  парафіяльну реформу та на що витрачаються монети, зібрані у римському фонтані Треві – дивіться у міжнародних новинах.

Про день молитви для студентів одного із американських штатів і відновлювальні джерела енергії для монастирів Афону, а також про інші новини з життя вірян світу – у міжнародних новинах. 

Сторінки