Різдвяний кліп-колядка "Різдвяна зірка"

 

 

ПРЕМ'ЄРА

Олександр Клименко «Різдвяна зірка».

Слухаючи «Різдвяну зірку», виникає думка, що мелодію запозичили у Поля Моріа з відомої телепередачі радянського періоду «У світі тварин», і зробили з неї колядку. Але спочатку було Різдво.

Цю мелодію 1964 року написав композитор Аріель Рамірес для хорової кантати «Різдво Господнє». 1968 року оркестр Поля Моріа видав збірник, він уміщував композицію «Жайворонок», у якій звучала головна музична тема Аріеля Раміреса. Тоді вона втратила різдвяний зміст. Це була пісня про птахів. 1974 року режисер програми «У світі тварин» Олександр Згуріді почав використовувати «Жайворонка» Поля Моріа на заставку своєї передачі.

Нині ця мелодія знов повернулася, щоб прославляти народженого Христа! Український текст та музична обробка – Ольги Токар.

соліст протоієрей Олександр Клименко

хор храму Архангела Гавриїла при телекомпанії «Глас»: Юлія Репецька Катерина Шимко Анастасія Кірієнко Марія Максименко Василь Гуляк Ярослав Карпів Олександр Плющ

регент Олена Давидова

звукорежисери Ярослав Карпів, Володимир Гризлов

режисер Лариса Колосова

оператори Валерій Шрамко, Андрій Грицан

асистент оператора Казимир Коржов

монтаж Владислав Скринецький

комп’ютерний дизайн Ольга Гороховська, Вікторія Александровська

гример Наталія Землянухіна

продюсер Катерина Дятлова

Висловлюємо подяку за допомогу у створенні відеокліпу:

майстрині ебру Ірині Чурпіті

Міжпарафіяльному молодіжному центру УПЦ (м. Київ)

Ользі Кир’яновській Марині та Юрію Васяновичам

© ТРК «Глас», 2021

#Колядка_з_Олександром_Клименком #Різдво_2021 #Колядка #Різдвяна_зірка #Christmas_star #Олександр_Клименко #Александр_Клименко #Рождество

Поделиться: