Новини

Слайд-шоу

14-го жовтня православні християни відзначали свято Покрову Пресвятої Богородиці. У цей день Предстоятель Української Православної Церкви звершив урочиисте богослужіння в Миколаївському соборі Покровського жіночого монастиря Києва.

Репортаж про ще одне престольне свято. Наші колеги завітали до Покровського собору на Дніпровській набережній у Києві.

3. У Національному університеті «Одеська юридична академія» звершили освячення храму на честь апостола євангеліста Іоанна Богослова. Урочистий чин очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Навіть у добу онлайну, коли нібито все вирішується завдяки інтернету, завжди є питання, відповіді на які можна отримати лише спілкуючись наживо. Співробітники молодіжних відділів і організацій Української Православної Церкви зустрічаються кілька разів на рік. Цього разу вони зібралися в селищі Лазурне Херсонської області. Про що йшлося – дізнаємося із сюжету наших колег.

Напередодні Покрову Пресвятої Богородиці в усіх недільних школах згадували на честь якої події встановили свято. Зробили це і вихованці Міжпарафіяльного просвітницького центру, що діє при храмі дванадцяти апостолів у Києві. Те, що учні запам’ятали – зараз розкажуть нам. Тож, дивімося – історія свята Покрови вустами дітей.