Новини

Слайд-шоу

Сьогодні у світі близько двохсот п’ятнадцяти мільйонів чоловік – головним чином християни – потерпають від гонінь за свої релігійні переконання. Ця цифра була озвучена на Всесвітньому саміті із захисту християн, що пройшов минулого тижня у Сполучених Штатах Америки. На превеликий жаль, до складу цих людей входять і наші співгромадяни – вірні Української Православної Церкви. Але на цьому ж тижні були всі передумови для того, аби ця цифра стала ще більшою – і знову ж таки за рахунок наших співгромадян. Спровокувати нові гоніння намагалися депутати Верховної Ради України.

16-го травня, у день пам’яті преподобного Феодосія Печерського, одного із засновників Києво-Печерської Лаври, в обителі відкрили виставку ікон «Лаврські святині». Ікони незвичні –  тактильні, для людей із вадами зору. На відкритті виставки побувала і наша знімальна група. 

Діти – найцінніший скарб нашого суспільства. Та, на жаль, буває так, коли різні обставини змушують жінок думати про аборт. В Одеській єпархії працює православний медико-психологічний центр «Життя». Він ставить перед собою мету зберегти життя дитини і її мами, допомогти молодим мамам, які опинилися в складних життєвих ситуаціях. Подробиці про діяльність православного центру, який рятує людські життя – дивіться далі. 

У другу неділю травня, починаючи з 2004-го року, в Україні офіційно відзначається Міжнародний день Матері.  У кожній країні світу є свої традиції  привітань найріднішої людини на землі. Як вітали мам діти недільної школи, що при Покровському соборі в Києві, - далі у сюжеті.