Новини

Слайд-шоу

На цьому тижні вшановували чудотворну ікону Пресвятої Богородиці «Києво-Братську». У  православному календарі  три свята на її честь. Кожне пов’язане з великим чудом.  19-го вересня у селі Горенка на Київщині, у жіночому монастирі, названому на честь ікони, храмове  свято. На ньому побувала  наша знімальна група. 

Наступний сюжет про одеську церкву, на богослужіннях у якій завжди багато військовослужбовців. Це храм в ім’я святого благовірного князя Олександра Невського. Про одеську святиню дивімося далі.

Одеська єпархія продовжує допомагати всім, хто цього потребує. Нещодавно у Координаційному центрі єпархії отримали гуманітарну допомогу більше ста чоловік. Як і кому допомагає Православна Церква, далі у сюжеті.

У наступні вихідні світ відзначатиме свято, яке, стосується кожного з нас. Адже всі ми любимо музику. Першого жовтня – Міжнародний день музики. З цієї нагоди наша знімальна група вирішила завітати до відомого музикознавця, заслуженого діяча мистецтв України Ніни Олександрівни Герасимової-Персидської. Докладніше  у нашому сюжеті.