Новини

Слайд-шоу

10-го вересня Православна Церква вшановує Собор преподобних отців Печерських, які спочивають у Дальніх печерах Лаври. Лікарі, іконописці, чудотворці… У різні часи вони жили в Києво-Печерській Лаврі, смиренно несли свій чернечий послух, і в пості й молитві досягли святості. Про них – наш наступний сюжет. 

Цей пророк жив на рубежі Старої та Нової ери. Він став передвісником Месії. Саме з його рук Христос прийняв Хрещення у водах Йордану. Все це – про святого Іоанна Предтечу. 11-го вересня церква згадує усікновення глави Хрестителя Господнього. У Києво-Печерській Лаврі є храм на честь Предтечі. Як того дня там звершувалася святкова служба – дивімося далі.

Хустська єпархія відзначає 25 річницю з дня заснування. Але православні храми й монастирі на підкарпатській Русі з’явилися набагато раніше. Пропонуємо здійснити невелике телепаломництво в один з монастирів цього регіону.

4-го жовтня відзначають всесвітній день захисту тварин. Частіше опіки потребують ті з них, які поряд з нами, а ми їх не помічаємо. Йдеться про наших безпритульних менших братів. З нагоди цього дня Запорізька і Мелітопольська єпархія оголосила акцію на підтримку бродячих тварин. Далі – пряма мова.