Новини

Слайд-шоу

Святі – це завжди взірець земного життя, яке стає шляхом до Царства Небесного. А коли ці люди є нашими сучасниками, тоді приклад їхнього служіння закарбовується в наших душах іще яскравіше. На честь одного з таких подвижників у столиці планують звести храм. На місці будівництва минулої неділі відбулося освячення хреста, наша знімальна група побувала на урочистостях.

Проект Одеської єпархії, що має назву «Добро об'єднує», продовжує свою нелегку й одночасно богоугодну місію. Цього разу організатори проекту зустрічали двадцять п'ять дітей з Житомирської міської дитячої громадської організації «Усе робимо самі». Подробиці – від наших одеських колег.

У наступному сюжеті ми розповімо про Благодійний центр імені святого праведного Іоанна, що діє в Дніпропетровській області. Тут засновники та співробітники не тільки допомагають хворим діткам, а й навчають, розважають, а головне, соціалізують їх. Що роблять для того, щоб діти та їхні батьки могли відчувати себе повноцінними членами суспільства, дивіться далі.

У виставковій залі Успенського собору Києво-Печерської лаври відкрилася виставка, присвячена Києво-Печерському патерику. Які експонати є в експозиції та скільки людей уже встигли їх побачити – дивіться далі.