Новини

Слайд-шоу

11-го січня Православна Церква згадувала 14 тисяч немовлят, убитих у Віфлеємі за наказом Ірода. Цього дня в Києво-Печерській Лаврі відбувся особливий молебень. Просили Бога не лише за дітей, що загинули дві тисячі років тому. Про що іще молилися православні християни – далі в сюжеті.

Оскільки зима не дуже підходить під тривалі поїздки, в паломницькій службі Мінського Єлисаветинського монастиря вирішено було організувати прочанам свято просто в стінах обителі. Назву форуму обирали недовго, зупинившись на «Дні паломника». Про захід – дивіться у сюжеті.

Нещодавно в Києві відрилася художня виставка. Присвятили її Різдву. Подивитися картини, поспілкуватися з художницею Марією Томен мала можливість наша знімальна група.

У всіх єпархіях Української Православної Церкви продовжують славити народженого Христа. По всій Україні проходять різноманітні різдвяні заходи, благодійні концерти, фестивалі. Так, у трьох лаврах нашої Церкви відбулися фестивалі колядок та щедрівок. Як це організували в Києво-Печерській обителі – дивіться далі.