Новини

Слайд-шоу

У перший тиждень Великого посту в православних храмах звершується читання Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського. Предстоятель Української Православної Церкви звершував богослужіння в монастирях Києва.

Чотиридесятниця  – особливий час у колі церковного року. Час, коли віряни згадуючи хресні страждання та смерть Спасителя, в покаянні і молитві готуються зустріти Світле Христове Воскресіння. Чому ми постуємо і як правильно це робити, дізнаймося далі.     

Піст – час, коли душа творить молитву, а руки – добрі справи. Любов до ближнього – фундамент, на якому має будуватися суспільство. І проявляється це в конкретних справах, які ми творимо заради інших Українська Православна Церква закликає долучитися до благодійних акцій, які відбуватимуться до Великодня.  

Завдяки творам мистецтва ми маємо змогу доторкнутися до історії. Та з плином часу мистецькі роботи руйнуються. І тут на допомогу приходять реставратори. Спеціалісти, які відновлюють і зберігають предмети історичної та культурної спадщини.