Новини

Слайд-шоу

День, який символізує зустріч людини з Богом, також є Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Йдеться насамперед про ветеранів бойових дій в Афганістані. Наша знімальна група побувала на жалобних заходах у Києві на Печерську.

Щороку 15-го лютого у світі відзначають Міжнародний день онкохворої дитини. Цього дня за допомогою різних акцій і заходів, небайдужі люди намагаються привернути увагу до проблем дитячої онкології. Не стоїть осторонь і Українська Православна Церква. З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Сильвестра студенти Київських духовних шкіл здали кров для важкохворих пацієнтів столичної лікарні «Охматдит» і Національного Інституту раку.

Цієї неділі, 20-го лютого, у Києві, у приміщенні театру «Срібний острів», що на вулиці Майбороди на Лук’янівці, відбудеться благодійний концерт під назвою «Стрітенська свічка». Мета заходу – зібрати кошти на лікування пацієнтів дитячого онкогематологічного відділення Київської обласної клінічної лікарні. Організатором заходу є парафія на честь преподобного Феодора Освяченного. Детальніше про акцію – на сайті парафії та за вказаним номером телефону.