Новини

Слайд-шоу

5-го червня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій відправив Божественну літургію у Свято-Троїцькому соборі Києва. Під час богослужіння було звершено дві хіротонії. Подробиці – далі у сюжеті.

У столиці України є декілька храмів на честь Святої Трійці. Один з них – у Києво-Печерській Лаврі. Чим особлива Троїцька церква лаврської обителі, розкажуть наші журналісти. 

Першого червня в різних країнах світу відзначають День захисту дітей. Святкування в Україні не обмежилося одним днем. Протягом тижня в містах країни відбувалися різні заходи і не лише для дітей, а для всієї сім’ї. Так у Києві пройшов фестиваль сімейних цінностей «Міцна родина – міцна країна». 

Наступний сюжет також про студентів. Цього разу – світського навчального закладу. Але опановують вони релігійні науки. Мова – про релігієзнавців. Дніпропетровський Національний Університет імені Олеся Гончара вперше вручив  дипломи магістрів релігієзнавства. Про те, що таке релігієзнавство, який предмет його досліджень і де зможуть себе реалізувати ці дипломовані фахівці – далі у сюжеті.